Топ-5 зарубіжних університетів для вивчення агробізнесу, фермерства та сільського господарстваМи продовжуємо розповідати про один із пріоритетних напрямків навчання програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука – «Аграрні науки». Й сьогодні мова піде про найкращі світові університети для здобуття відповідної освіти.

Ми підготували добірку найкращих навчальних закладів, які готують кваліфікованих фахівців-аграріїв у відповідності до найновітніших технологій, принципів автоматизації та екологічності, знання яких необхідно сучасним професіоналам.

  • Wageningen University and Research Centre, Голландія
Вагенінгенскій університет і науково-дослідний центр є провідним сільськогосподарським університетом світу. Він складається з самого Вагенінгенского університету та колишнього сільськогосподарського дослідного інституту Міністерства сільського господарства Нідерландів. Університет пропонує вивчення сільського господарства та інновацій, біонауки, органічного сільського господарства, рослинництва, біології, біотехнологій, біосистемної інженерії і багато іншого. При цьому більшість програм доступні англійською мовою.

  • University of California Davis, США
До складу Каліфорнійського університету в Дейвісі входить окремий Коледж сільського господарства і наук про навколишнє середовище, який є кращим у своєму роді у всій Північній Америці. На базі цього коледжу проводиться не тільки викладання, а й великі дослідження. Окрім того, Коледж може похизуватись власними науковими центрами, лабораторіями і фермами. Коледж пропонує студентам програми всіх рівнів з 28 основними і 43 додатковими спеціалізаціями, серед яких - тваринництво, сільське господарство, екологія, біотехнології, садівництво, аналіз і планування екологічної політики, гідрологія, ландшафтна архітектура, виноградарство, науки про дику природу, біологія, науки про тварин і рослини, і т.д.

  • Swedish University of Agricultural Sciences, Швеція
Шведський університет сільськогосподарських наук являє собою вузькоспеціалізований навчальний заклад з кампусами в Алнарпе, Умео та Упсалі. Виш фінансується Міністерством сільського господарства Швеції та є основним провайдером сучасної сільськогосподарської освіти в регіоні, пропонуючи програми в сфері садівництва, рослинництва, сільського господарства, лісового господарства, природних ресурсів, екології, тваринництва, водних ресурсів, біології, селекції, конярства та інших напрямків.

  • Agro ParisTech, Франція
Французький сільськогосподарський університет Agro ParisTech входить в групу ParisTech, яка об'єднує 10 найпрестижніших технічних «великих шкіл» Парижа. Виш був утворений лише в 2007 році при злитті трьох шкіл природних наук і на сьогоднішній день є провідним університетом Франції для вивчення сільського господарства. Університет пропонує вивчення широкого спектру предметів та програми практики й стажування в партнерських сільськогосподарських компаніях по всій Франції.

  • ETH Zurich, Швейцарія
Завершує топ-5 світових сільськогосподарських вузів Швейцарська вища технічна школа Цюріха, найпрестижніший інтернаціональний університет Швейцарії, який відомий якісними технічними програмами та своєю прихильністю до охорони навколишнього середовища. До складу вузу входить Інститут сільськогосподарських наук з цілою низкою дослідницьких центрів і дослідних станцій по всій Швейцарії.

Вступайте до найкращих аграрних університетів світу та отримуйте фінансову підтримку на навчання обсягом до 50 000$ від програми «Всесвітні студії». Прийом заявок триває до 15 травня на www.worldwidestudies.org.