Поради

Інформація про програму, публічні лекціі та новини Фонду Віктора Пінчука

Ми продовжуємо розповідати про один із пріоритетних напрямків навчання програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука – «Аграрні науки». Й сьогодні мова піде про найкращі світові університети для здобуття відповідної освіти.

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, який шлях проходить їжа перш ніж потрапити до вас на стіл?

Продовжуємо розповідати про пріоритетні напрямки програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука й сьогодні на черзі – Інженерія та технології!

Одна з найпопулярніших професій сучасності, що приваблює усіх незалежно від віку та статі – спеціаліст у сфері ІТ.

Ми відібрали топ-5 країн, які пропонують одні з найкращих навчальних програм у сфері інженерії та технологій:

Знайомимо вас із ще одним пріоритетним напрямком програми «Всесвітні студії» ¬- альтернативна енергетика.

Сьогодні у фокусі нашої уваги найкращі університети, що пропонують освіту за фахом «Альтернативна енергетика»

У найближчі 5-10 років фахівці в галузі альтернативної енергетики можуть стануть одними з найбільш затребуваних і високооплачуваних не тільки на світовому ринку праці, а й в Україні.

Про те, чому наукові публікації – джерело нових ідей в сучасному світі, а Україна потребує не просто кваліфікованих, а саме інтегрованих в світовий науковий і політичний дискурс кадрів, читайте в її інтерв'ю.

Програма «Всесвітні студії» рекомендує обирати навчальні програми в університетах з рейтингів The Times Higher Education та QS World University Ranking.

Ми підготували список досі незвичних, проте актуальних професій, які в найближчому майбутньому можуть стати такими ж буденними й необхідними як суддя, адвокат, прокурор чи нотаріус

Сьогодні розкажемо про наступний пріоритетний напрямок програми «Всесвітні студії» - публічне право.

Стипендіат програми «Всесвітні студії» Остап Кучма наразі проходить навчання в Манчестерському університеті на магістерський програмі з наук про дані (соціальна аналітика). У своєму інтерв'ю Остап розказав про особливості навчання за кордоном під час локдауну, поділився лайфхаками щодо пошуку житла та пояснив, чому мотивація та самоорганізація є найважливішими складовими успіху.


Екологічна свідомість та бережне ставлення до природи вже давно включено в порядок денний сучасного світу. Питання захисту навколишнього середовища є неймовірно важливим, а з кар'єрної точки зору – ще й перспективним.

Екологія є досить широкою спеціальністю, яка може включати безліч напрямів: екологічна освіта та культура, екологічний менеджмент, екологія міста, економіка природокористування, охорона природи та сталий розвиток, екологічне право, екополітика та безліч інших напрямів.

Своїм досвідом ділиться Степанида Бадовська, яка з 14 років мріяла навчатися в Оксфорді та, врешті, реалізувала свою мрію.

Обов'язки публічних управлінців різняться в залежності від типу організації, в якій вони працюють, проте спільним для всіх них є покликання служити своїм громадам та сприяти їх загальному розвитку.

Робота в публічному управлінні зазвичай означає, що ви будете працювати в місцевому, національному уряді, або в якійсь некомерційній організації. Працюючи у цих сферах ви маєте шанс змінювати життя людей, а також можете отримати гідні умови та оплату праці.

Розпочинаємо нову серію публікацій, де будемо розповідати про пріоритетні спеціальності програми «Всесвітні студії». І сьогодні в фокусі спеціальність «Публічне управління».

Продовжуємо розказувати про тести, які необхідно скласти для вступу в закордонні університети. Сьогодні розповідаємо все про GMAT.

Окрім мовних тестів IELTS та TOEFL, деякі університети США можуть вимагати складання тестів GRE та GMAT при вступі на магістратуру. Сьогодні ми більш докладно розкажемо про GRE.

Ми продовжуємо розповідати про міжнародні тести, які необхідні для вступу у закордонні виші. Сьогодні ми розповімо про Test of English as a Foreign Language – TOEFL.

Мова – це один із головних факторів успіху при вступі. Тому ми розпочинаємо серію постів про найпопулярніші міжнародні мовні (та не тільки) тести, які вам необхідно буде скласти для успішного вступу в закордонний виш.

Ви дивитесь на магічні слова Congratulations on your acceptance to the University of Your Dream! Але, що далі? Як знайти гроші на оплату навчання та як покрити інші витрати? Пропонуємо план, який допоможе у процесі пошуку коштів для навчання