Новини

Інформація про програму, публічні лекціі та новини Фонду Віктора Пінчука
2021
2020

У середу, 9 грудня 2020 року, о 16:00 програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука запрошує на вебінар «10 лайфхаків для вступу в університети США та Європи», де стипендіати програми, які мають досвід навчання в університетах США та Європи, поділяться власним досвідом.

У середу, 25 листопада 2020 року, о 16:00 програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука запрошує на вебінар «Бути чи не бути?: освіта за кордоном і COVID-19»

Фонд Віктора Пінчука оголосив імена переможців 11-го конкурсу стипендіальної програми «Всесвітні студії».

Британія - ідеальний вибір для людей, які визначилися з професією та точно знають, чого вони хочуть від закордонної магістратури

Шведська система освіти забезпечує доступ до більше ніж 1000 англомовних магістерських програм у 35 університетах країни.

У середу, 13 травня 2020 року, о 13:00 стипендіатка програми «Всесвітні студії» та випускниця Інституту політичних досліджень Марія Мельник поділиться досвідом свого навчання в закладі, який вважається кузнею політичної і дипломатичної еліти Франції.

У четвер, 7 травня 2020 року, о 13:00 стипендіат програми «Всесвітні студії» та студент Лундського університету Дмитро Клапушинський поділиться досвідом свого навчання в одному з найкращих вишів Скандинавії.

У 2020 рейтинг найкращих університетів світу очолили одразу 3 американські університети – Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський та Гарвардський університети.

У четвер, 30 квітня 2020 року, о 13:00 стипендіатка програми «Всесвітні студії» та випускниця University of Chicago Евеліна Ібраїмова поділиться досвідом свого навчання в одному з найкращих вишів США.

Традиційно німецькі університети займають високі позиції у світових рейтингах якості освіти, таких як THE та QS University Ranking, які обирають випускники програми «Всесвітні студії».

У п'ятницю, 24 квітня 2020 року, о 13:00 стипендіатка програми «Всесвітні студії» та випускниця University of Stuttgart Юлія Попова поділиться досвідом свого навчання у Німеччині.

Ви дивитесь на магічні слова Congratulations on your acceptance to the University of Your Dream! Але, що далі? Як знайти гроші на оплату навчання та як покрити інші витрати? Пропонуємо план, який допоможе у процесі пошуку коштів для навчання

Залишився місяць до завершення прийому заявок на отримання гранту на навчання за кордоном від програми «Всесвітні студії»

У четвер, 16 квітня 2020 року, о 15:00 стипендіатка програми «Всесвітні студії» та випускниця University of Birmingham Вікторія Різун поділиться досвідом свого навчання у Великій Британії.

У четвер, 9 квітня 2020 року, о 13:00 програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука на своїй сторінці в Facebook проведе вебінар «Як отримати грант на навчання за кордоном від Всесвітніх студій».

У зв'язку з поширенням у світі коронавірусу Covid-19 офіс команди «Всесвітніх студій» тимчасово працюватиме дистанційно, тим самим підтримуючи міські та урядові заходи щодо запобігання поширення коронавірусу в Україні.

1 лютого 2020 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 11-й конкурсний добір учасників грантової програми «Всесвітні студії», яка з 2009 року надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу.

2019

Запрошуємо відвідати стенд програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука на 8-й виставці вищої освіти в США, організованій мережею EducationUSA за підтримки Посольства США в Україні.

Понад 100 представників місцевих органів виконавчої влади, депутатів місцевих рад та громадських активістів, а також понад 100 студентів та молодих лідерів із усіх регіонів України візьмуть участь у Форумі регіональних державних службовців та Форумі молодих лідерів під час 16-ї Щорічної зустрічі YES, яка відбуватиметься у Києві з 12 по 14 вересня 2010 року.

Фонд Віктора Пінчука та Ялтинська європейська стратегія (YES) запрошують студентів та молодих лідерів з усіх регіонів України подавати заявки на участь у Форумі молодих лідерів під час 16-ї Щорічної зустрічі YES, що проходитиме з 12 до 14 вересня 2019 року в Києві.

Фонд Віктора Пінчука оголосив імена 9 переможців 10-го конкурсу стипендіальної програми «Всесвітні студії». Вони отримають гранти на навчання за магістерськими програмами в кращих університетах світу. Стипендіати також приєднаються до спільноти «Всесвітніх студій» - групи професіоналів, які змінюють Україну вже сьогодні.

У середу, 17 квітня, о 13:00  програма «Всесвітні студії» проведе вебінар, присвячений процесу подачі заявки на грант від Фонду Віктора Пінчука на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу.

У суботу, 13 квітня 2019 року, запрошуємо на презентацію програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, яка відбудеться на виставці освіти в США Alumni Fair, організованій EducationUSA Ukraine.

У суботу, 20 квітня 2019 року, запрошуємо на презентацію програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, яка відбудеться в рамках форуму «Вища освіта у Великобританії 2019»

Фонд Віктора Пінчука збільшив розмір гранту до 50 тис. доларів США для стипендіатів «Всесвітніх студій», які планують навчатися за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу.

1 лютого 2019 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає 10-й конкурсний добір учасників освітньої програми «Всесвітні студії»

2018

У суботу, 10 листопада 2018 року, запрошуємо вас на презентацію програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, яка відбудеться в рамках 7-ї Щорічної виставки вищої освіти в США - найбільшої виставки американських університетів та коледжів в Україні. Стенд програми працюватиме з 15:00 до 18:00.

У суботу, 29 вересня 2018 року, запрошуємо на презентацію стипендіальної програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, яка відбудеться в рамках виставки «Освіта за кордоном».

Понад 100 представників місцевих органів виконавчої влади, депутатів місцевих рад та громадських активістів, а також понад 100 студентів та молодих лідерів із усіх регіонів України візьмуть участь у Форумі регіональних державних службовців та Форумі молодих лідерів під час 15-ї Щорічної зустрічі YES

Сьогодні презентація - найкращий інструмент для подання нової інформації. Тому тобі буде корисно дізнатися декілька секретів створення успішної презентації.

Форум молодих лідерів – це дискусійний майданчик, на якому молодь ділиться ідеями, вивчає міжнародний та український професійний досвід і шукає відповіді на актуальні виклики сучасності.

Вони отримають гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Стипендіати також приєднаються до спільноти «Всесвітніх студій» - групи професіоналів, які змінюють Україну вже сьогодні. 

Подія об'єднає в Києві близько 400 стипендіатів: серед них 6 одержувачів грантів від «Всесвітніх студій», які вирушать на навчання на магістерські програми до найкращих університетів світу, і 100 нових переможців програми «Завтра.UA», які отримають річну стипендію, а також підтримку в реалізації проектів в Україні.

Ніл Фергюсон розповість про шість дивовижних правил, що стосуються, поміж іншого соціальних мереж, які в сукупності переформатують всю історію сучасного світу.

На події Джаред Коен презентує англійську та українську версії книги, після чого відбудеться автограф-сесія.

Генерал Кіт Александер, Головний виконавчий директор та президент IronNet Cybersecurity, директор Агентства Національної Безпеки (2005-2014); Тоомас Хендрік Ільвес, Президент Естонії (2006-2016 рр.) та Джаред Коен, автор бестселерів, колишній радник двох Державних секретарів США та Головний виконавчий директор Jigsaw візьмуть участь у дискусії

Учасники обговорили питання щодо майбутнього розвитку України та її співробітництва з Європейським Союзом.

У суботу, 14 квітня 2018 року, о 16:00 запрошуємо вас на презентацію програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, яка відбудеться в рамках Alumni Fair 2018 – щорічної виставки освіти у США за участі випускників американських вищих навчальних закладів. 

2 квітня 2018 року Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман, зустрівся зі стипендіатами освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука.

Координатор освітньої програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука Маргарита Челакова розповість про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на грант, про умови та етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд

1 лютого 2018 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає 9-й конкурсний добір учасників освітньої програми «Всесвітні студії»

2017

11 грудня 2017 року Фонд Віктора Пінчука проведе публічну панельну дискусію на тему «Безпека для України» з провідними світовими експертами з безпеки.

У понеділок, 16 жовтня 2017 року, запрошуємо вас на презентацію програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, яка відбудеться в рамках Шостої Щорічної Виставки Вищої Освіти у США - найбільшої виставки американських університетів та коледжів в Україні.

У суботу, 7 жовтня 2017 року, запрошуємо вас на презентацію програми «Всесвітні студії», яка відбудеться в рамках виставки «Creative Education Day: Best Schools and Universities», організованій освітньої групою «ДонСтрім».

100  представників місцевих органів виконавчої влади, депутатів місцевих рад та громадських активістів, а також 105 студентів та молодих лідерів із усіх регіонів України візьмуть участь у Форумі регіональних державних службовців та Форумі молодих лідерів під час 14-ї Щорічної зустрічі YES, яка відбуватиметься у Києві з 14 по 16 вересня 2017 року.

Вони отримають гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Стипендіати також приєднаються до спільноти «Всесвітніх студій» - групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні. 

З 16 по 18 червня 2017 року Фонд Віктора Пінчука провів в Києві 10-й Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм Завтра.UA та «Всесвітні студії»

7 червня 2017 року Руді Джуліані, 107й мер Нью-Йорка, на запрошення Фонду Віктора Пінчука, прочитав публічну лекцію «Україна та роль США в контексті глобальних викликів». Слухачами лекції стали понад 600 українських студентів, науковців та лідерів думки.

Прийом заявок на програму Всесвітні студії Фонду Віктора Пінчука завершено, але ми вже зараз починаємо надихати вас готуватись до наступного конкурсного відбору на отримання грантів на навчання за кордоном, який розпочнеться у лютому 2018 року.

16 травня 2017 року, на запрошення Фонду Віктора Пінчука, 50-й Спікер Палати представників США Ньют Гінгріч прочитав публічну лекцію на тему «Куди рухаються Сполучені Штати і що це означає для України?». Слухачами лекції стали понад 400 українських студентів, наукових працівників та лідерів думки.

Програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука візьме участь у виставці британської освіти «Бізнес по-англійськи», організованій компанією Business Link. В рамках презентації проекту учасники зможуть дізнатись, як отримати грант від Фонду на навчання за магістерськими програмами в кращих університетах світу. Представники «Всесвітніх студій» нададуть відповіді на запитання та пояснять, як правильно подати заявку на конкурс, який триває до 15 травня 2017 року.

Минулого року на виставці наших партнерів Business Link Віталій Захожий, координатор програми «Всесвітні студії», розповів, як отримати грант від Фонду Віктора Пінчука на здобуття магістерського ступеню в кращих університетах світу. Щоб дізнатися, які напрямки освіти та рівень програм підтримуються, хто може подати заявки та як це зробити перегляньте відеопрезентацію.

29 березня Девід Камерон, Прем’єр-міністр Об’єднаного королівства Великобританії та Північної Ірландії (2010-2016), на запрошення Фонду Віктора Пінчука, виступив з публічною лекцією «Місце України в мінливому світі» у Києві.

Проект Ukraine Global Scholars (UGS), серед засновників якого є випускниця програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука Юлія Лемеш, до 31 березня проводить прийом заявок від школярів

1 лютого 2017 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає 8-й конкурсний добір учасників освітньої програми «Всесвітні студії», яка з 2009 року надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетів світу.

2016

Програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука візьме участь у виставці британської освіти «Бізнес по-англійськи», організованій компанією Business Link. В рамках презентації проекту учасники зможуть дізнатись, як отримати грант від Фонду на навчання за магістерськими програмами в кращих університетах світу. Представники «Всесвітніх студій» нададуть відповіді на запитання та пояснять, як правильно подати заявку на конкурс, який триває до 15 травня 2017 року.

18 лютого відбулася зустріч спільноти стипендіатів і випускників програми «Всесвітні студії» із засновником програми Віктором Пінчуком. Стипендіати поділилися своїми досягненнями, кар'єрними успіхами та розповідали про активну залученість у громадську і соціальну діяльність.

Кондоліза Райс, 66-й Державний секретар США (2005-2009 рр.), виступила з публічною лекцією на тему “Виклики мінливого світу” на запрошення Фонду Віктора Пінчука. Послухати її лекцію 9 березня зібралося понад 300 українських студентів, науковців та лідерів громадської думки.

17 червня Андерс Фог Расмуссен, колишній генеральний секретар НАТО та прем’єр-міністр Данії виступить у Києві на Форумі стипендіальних програм Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» та «Всесвітні студії».

22 листопада 2016 року посол ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі зустрівся зі стипендіатами програми Фонду Віктора Пінчука «Всесвітні студії», яка надає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти на навчання на магістерських програмах у топ-200 університетах світу.

2015

Програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука наприкінці березня 2015 року підписала угоду про партнерство з Факультетом політичних наук Університету Йорку (Великобританія) з метою забезпечення повного або часткового фінансування навчання аплікантів з України, за фахом державне управління.

17 червня Тоні Блер, прем’єр-міністр Великобританії (1997-2007), засновник і патрон благодійного Фонду віри Тоні Блера, виступить перед учасниками Щорічного молодіжного форуму, організованого Фондом Віктора Пінчука у Києві.