Топ-5 країн для навчання у сфері інженерії та технологіїРазом із швидким розвитком сфери інженерії та технологій, росте й попит на кваліфікованих фахівців: за попередніми оцінками експертів, у найближчі роки швидкість розвитку галузі зумовить створення понад 10 мільйонів нових робочих місць на світовому ринку. Ми відібрали топ-5 країн, які пропонують одні з найкращих навчальних програм у сфері інженерії та технологій:


  • Великобританія – країна, яка пропонує абсолютно будь-які програми, починаючи від інформатики і закінчуючи розробкою штучного інтелекту. Відмінною особливістю освіти у цій країні є потужна науково-технічна база університетів, можливість проходить практику і навчатися у професіоналів найвищого рівня. Зокрема, це можна зробити у University of Birmingham, University of Manchester або в Imperial College London.


  • США – безперечний лідер інженерної і технічної освіти. Окрім матеріально-технічної бази та сильного викладацького складу, місцеві університети славляться програмами стажування для випускників. Вищу освіту за фахом «Інженерія та технології» в США можна отримати майже в кожному навчальному закладі, проте найбільш престижними вважаються: MIT, Georgia Tech, Carnegie Mellon, UCLA, Caltech.


  • Австралія стане відмінним варіантом для тих студентів, які хочуть потрапити в розвинену екосистему стартапів і бути її активним учасником. Так, наприклад, Royal Melbourne Institute of Technology (RMIT) є прекрасним варіантом, адже він входить в топ-100 кращих в області інженерії і розташовується в штаті Вікторія, який є одним з найбільш технологічних та лідером за швидкістю розвитку в країні.


  • Сінгапур - справжній хаб новітніх технологій. Нещодавно уряд доклав величезних зусиль для залучення інвестицій в даний сектор, що в результаті зробило Сінгапур передовою азіатською країною для отримання інженерної освіти. Навчання тут носить практичний характер, з орієнтиром на міжнародний сектор. Лідерами є National University of Singapore і Nanyang Technological University.


  • Голландія - найбільш прогресивна європейська країна, де навчання в університетах відрізняється прикладним підходом і особливою увагою до новітніх технологій, екології, зеленої енергії, аквакультури і водних ресурсів, а також програмування. Якщо Вас цікавить освіта в Голландії, зверніть увагу на Wageningen University, University of Twente, а також Fontys University of Applied Sciences.


Обирайте найкращі університети за кордоном та подавайте заявку на грант від програми «Всесвітні студії» до 15 травня на сайті www.worldwidestudies.org