Все про альтернативну енергетику як спеціальність навчання
Одним з нагальних викликів, який на сьогодні постає перед світом – це стан традиційної енергетики, що базується на використанні вугілля, нафти чи газу. Рішенням цієї проблеми є розвиток та укріплення позицій відновлюваної енергетики на світовому ринку. Зважаючи на це, знайомимо вас із ще одним пріоритетним напрямком програми «Всесвітні студії» ¬- альтернативна енергетика.

Попри те, що ця спеціальність є відносно новою, значення магістерських програм з відновлюваних джерел енергії, котрих з кожним роком стає все більше, складно переоцінити. Мета такої освіти: допомога у вирішенні енергетичних проблем, що стоять перед сучасним світом, поширення використання відновлюваних джерел енергії та підготовка висококваліфікованих фахівців із знаннями, необхідними для збільшення відсотка таких джерел енергії як у світі, так і Україні.

Магістерські програми з альтернативної енергетики є одними з небагатьох комплексних курсів, що пропонуються в університетах. Так, програми охоплюють не тільки технології виробництва відновлюваної енергетики, але й пропонують опанувати суттєві знання зі сфери екологічного законодавства та фінансів. Програми фокусуються на вивченні таких відновлюваних джерел енергії як променева енергія Сонця, вітер, гідроенергія, природна теплова енергія, тощо.

Випускник магістратури за даним фахом здобуде здатність аналізувати, оцінювати та пропонувати рішення проблем поточної світової енергетичної кризи. Деякими кар'єрними можливостями у цій галузі, які відкриваються для випускників є:

  • енергетичний консультант,
  • радник з продажу вуглецю,
  • інженер обладнання вітроенергетики,
  • інженер обладнання сонячних панелей,
  • енергетичний аудитор

Нагадуємо для усіх охочих отримати магістерську освіту у найкращих університетах світу, що прийом заявок на отримання гранту від програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука триває з 1 лютого до 15 травня на сайті https://worldwidestudies.org. Заповнюйте заявку, аби стати на крок ближчими до омріяної освіти!