Провідні навчальні заклади та програми з альтернативної енергетикиМи продовжуємо розповідати про один із пріоритетних напрямків навчання програми «Всесвітні студії» – альтернативну енергетику. Сьогодні у фокусі нашої уваги найкращі університети, що пропонують таку освіту, адже зі зростанням попиту на поновлювані джерела енергії зростає й потреба у кваліфікованих експертах у цій галузі. В залежності від ваших академічних та кар'єрних планів, освіту за фахом «Альтернативна енергетика» ви можете здобути в:


  • Орегонському технологічному інституті
Магістерська програма з інженерії відновлюваних джерел енергії в Орегонському інституті є однією із найкращих у Північній Америці. Навчальний заклад готує студентів до розробки, управління та впровадження стійких енергетичних технологій. Основні курси включають основи математики, фізики та хімії, а також інструктаж з управління енергією, вітроенергетикою, фотоелектрикою та паливними елементами.


  • Техаський університет в Остіні
Магістерська інженерна програма в даному університеті пропонує ґрунтовні знання з енергетичних систем та технічної складової реалізації відновлюваних джерел енергії. Вона спрямована на підготовку випускників до кар'єри в енергетичних системах та виробництві, експлуатації мереж та відновлюваних джерелах енергії. Курси охоплюють такі теми, як атомні енергетичні системи, сонячна енергетика та пристрої перетворення енергії, розвиток транспортних засобів на сонячній енергії тощо.


  • Університет Мічигану
Енергетичний інститут Мічиганського університету пропонує ступінь магістра в галузі інженерії енергетичних систем та стійких систем. Програма Energy Systems Engineering є першою в Північній Америці, що зосереджується на підготовці фахівців, які активно реагують на зміни в екологічних та енергетичних потребах у всьому світі.


  • Массачусетський технологічний інститут
Інноваційний технологічний лідер пропонує магістерську програму з енергетики, яка приваблює студентів поєднанням теорії та практичного досвіду. Енергетика – це предмет, який пронизує всі дисципліни та інтегрований у всі школи, департаменти та програми. Протягом літа для студентів доступно безліч дослідницьких можливостей, що стосуються таких джерел енергії, як вітер, сонячна енергія, атомна енергія та геотермальна енергія.


  • Університет штату Північна Кароліна
Отримавши як державне, так і національне визнання, курси зосереджені на практичному застосуванні та допомагають студентам отримати професійні сертифікати з фотоелектрики та сонячного опалення. Технічні спеціалісти можуть виконати вимоги щодо сертифікації та заповнити необхідні кредити на додаткову освіту для своїх професійних ліцензій.


Щоб отримати фінансову підтримку від «Всесвітніх студій» на таке навчання, заповнюйте заявку на грант до 15 травня на сайті програми https://worldwidestudies.org.