Сучасні професії в сфері юриспруденціїВесь світ говорить про глобальні зміни й трансформацію юридичної професії, а також можливі способи пристосування до нових умов. Аби тримати руку на пульсі подій, слід розуміти, що на зміну подальшого вектору розвитку професії впливають: ділове середовище, нові способи придбання юридичних послуг клієнтами, технологічні інновації, прихід нових учасників на ринок і нові види конкуренції, політичні рішення, які в тому числі збільшують доступність правосуддя.

Відштовхуючись від цього, ми підготували список досі незвичних, проте актуальних професій, які в найближчому майбутньому можуть стати такими ж буденними й необхідними як суддя, адвокат, прокурор чи нотаріус:

✅ Мережевий юрист. Такий фахівець займається формуванням нормативно-правової взаємодії у мережі Інтернет, зокрема опікуючись правами людини і власності, включаючи віртуальну власність. Серед особливих вимог до таких спеціалістів: вміння працювати з запитами споживача, вільне володіння англійською та будь-якою іншою мовою, розуміння специфіки роботи в різних галузях країн-партнерів.

✅ Віртуальний адвокат – це фахівець, який забезпечує своєму клієнтові юридичну підтримку через Інтернет з використанням різних онлайн комунікаторів. Консультуючи клієнтів в різних країнах, віртуальним адвокатам необхідно знати норми законодавства і специфіку роботи як своєї країни, так і тієї, в якій він веде справу. Також такий спеціаліст повинен вільно володіти англійською чи іншою іноземною мовою, вміти працювати з окремим людьми, групами і колективами.

✅ Кіберслідчий – спеціаліст з розслідування кіберзлочинів, який відмінно розбирається в криміналістиці, проведенні розслідувань, пошуку підозрюваних, а також володіє аналітичними навичками та вміє програмувати.

✅ Медіаполіцейскій — фахівець, який займається забезпеченням порядку і безпеки в медіасфері. Серед його завдань: самостійно або за допомогою спеціальних програм та інструментів виявляти правопорушення на медіаресурсах.

Вступайте на найперспективніші юридичні програми світу та вирушайте на навчання разом з програмою «Всесвітні студії». Традиційно прийом заявок на отримання гранту триває з 1 лютого до 15 травня щороку.