Найпопулярніші напрями навчання в галузі екології та навколишнього середовищаЕкологічна свідомість та бережне ставлення до природи вже давно включено в порядок денний сучасного світу. Питання захисту навколишнього середовища є неймовірно важливим, а з кар'єрної точки зору – ще й перспективним.

Пропонуємо добірку п'яти найпривабливіших «зелених» спеціальностей:

Управління природнім середовищем

Радимо звернути увагу на цю спеціальність тим, хто є прихильником царини менеджменту та дипломатії, а також має бажання працювати в урядових установах з питань екології та природніх ресурсів на найвищому рівні.

Рослинна медицина

Стати справжнім лікарем і захищати рослинний світ від шкідників та збудників хвороб – якщо це звучить як ваше істинне покликання, розгляньте кар'єру спеціаліста з рослинної медицини. Такі навчальні програми фокусуються на біології та екології, а в майбутньому дарують перспективу співпраці з великими аграрними підприємствами у якості експерта фітосанітарних служб.

Ландшафтний дизайн та архітектура

Така спеціальність найкраще пасуватиме творчим особистостям, яким цікаво вивчати екологію, ботаніку та мистецтво та втілювати отриманні знання на користь суспільства на місцевому та загальнодержавному рівнях.

Біотехнологія

Для вступників із технічним нахилом та інтересом до біології і екології дана спеціальність – ідеальний вибір. Опанувавши фах біотехнолога, ви навчитесь розкладати по поличках всі біологічні процеси до клітинного рівня, аналізувати отримані данні та знаходити методи, що можна використати на користь природи та людей.

Зелені технології

Майбутні інженери зелених технологій з дитинства мріють про створення еко-будинків з автономним живленням від «зелених» джерел енергії й про заміну атомних- та теплоелектростанцій на більш екологічні та потужні. Опанування даної спеціальності дає перспективу стати агентом позитивних змін України на шляху до відповідності міжнародним стандартам з захисту навколишнього середовища.

Обирайте та вступайте в найкращі школи та інститути екології й захисту навколишнього середовища світу та вирушайте на навчання разом з програмою «Всесвітні студії», яка надає українським студентам гранти на навчання на магістратурі в найкращих університетах світу. Традиційно прийом заявок на отримання гранту триває з 1 лютого до 15 травня щороку.