Онлайн-курси з публічного управлінняМи продовжуємо серію публікацій про одну із пріоритетних спеціальностей програми «Всесвітні студії», а саме – публічне управління. На сьогодні цей напрям є одним з найпопулярніших при виборі кар'єри для майбутніх професіоналів. Робота в публічному управлінні зазвичай означає, що ви будете працювати в місцевому, національному уряді, або в якійсь некомерційній організації. Працюючи у цих сферах ви маєте шанс змінювати життя людей, а також можете отримати гідні умови та оплату праці.

Якщо ви роздумуєте чи вступати в університет на цю спеціальність, вам можуть допомогти вирішити це питання онлайн-курси. До вашої уваги ми пропонуємо 5 найпопулярніших безкоштовних занять з публічного управління на платформі MIT OpenCourseware:

1. Fundamentals of Public Policy – вступ до державного управління та політики, який розглядає питання формування політики та прийняття політичних рішень.

2. Resolving Public Disputes – курс присвячений вивченню реальної динаміки суперечок щодо державної політики.

3. Poverty, Public Policy and Controversy – у фокусі цього курсу поняття «бідності» та світові практики її подолання.

4. Human Rights in Theory and Practice – курс присвячений детальному розгляду структури міжнародного руху за права людини.

5. Solving Complex Problems – на прикладі проблеми глобального потепління курс навчає працювати у команді над вирішенням комплексних проблем.


Та 5 найпопулярніших та найцікавіших безкоштовних занять з публічного управління на платформі Coursera:


1. The Laws of the European Union – An Introduction – даний онлайн-курс дасть вам глибоке розуміння законодавства ЄС та його історії, структури та конкретних джерел права.

2. Constitutional Law – курс присвячений знайомству з з Конституцією США та особливості її функціонування.

3. Social and Economic Networks: Models and Analysis – курс фокусується на моделюванні економічних та соціальних мереж, а також вивченні їх впливу на поведінку людини.

4. Measuring Causal Effects in the Social Sciences – метою цього курсу є визначення причинно-наслідкових зв'язків у різниці заробітних плат чоловіків та жінок: дискримінація або різниця в походженні.

5. English Common Law – Structure and Principles – курс присвячений ознайомленню з правовою системою в Англії, яка є основою для більшої частини державної політики та права в США.


Вступайте в найкращі школи та інститути публічного управління світу та вирушайте на навчання разом з програмою «Всесвітні студії», яка надає українським студентам гранти на навчання на магістратурі в найкращих університетах світу. Традиційно прийом заявок на отримання гранту триває з 1 лютого до 15 травня щороку.