5 причин обрати магістратуру у Німеччині

23.04.2020


  1. Німеччина пропонує іноземним студентам можливість навчатися безкоштовно. Проте вам необхідно буде платити семестрові внески, розмір яких суттєво відрізняється в залежності від університету та спеціальності. Але, навіть незважаючи на це, освіта в Німеччині значно дешевша в порівнянні з США та Великобританією.

  2. Для вступу вам не доведеться складати вступні іспити та проходити додаткові тести. При вступі до німецького університету часто вирішальну роль грає середній бал диплому. Окрім цього, Вам необхідно скласти тест з мови та написати мотиваційний лист. Як це зробити правильно, шукайте на нашій сторінці у Facebook.

  3. Значна частина магістерських програм викладаються англійською мовою. Для того, що навчатися в Німеччині не обов'язково знати німецьку мову. Але варто зазначити, що медичні та соціально-політичні спеціальності доступні виключно німецькою мовою.

  4. В Німеччині існує багато стипендіальних програм від різноманітних організацій і фондів. Окрім відомого DAAD, який підтримує студентів, що навчаються на англомовних програмах, є багато інших. Детальніше ви можете ознайомитися на сайті E-fellows Database. Крім того, якщо ви обираєте навчання німецькою мовою, то ймовірність отримати фінансування зростає!

  5. Законодавство щодо студентської праці є досить лояльним. Студенти в Німеччині мають право працювати під час навчання до 20 годин на тиждень. Це створює додаткові можливості як для професійного розвитку, так і для знаходження фінансування.

Німеччина безсумнівно пропонує якісну магістерську освіту. Традиційно німецькі університети займають високі позиції у світових рейтингах якості освіти, таких як THE та QS University Ranking, які обирають випускники програми «Всесвітні студії».

Нагадуємо, що до 15 травня 2020 року триває подача заявок на отримання гранту на навчання у кращих університетах світу на сайті програми www.worldwidestudies.org/