Як ефективно шукати фінансування на освіту?


Ви дивитесь на магічні слова Congratulations on your acceptance to the University of Your Dream! Але, що далі? Як знайти гроші на оплату навчання та як покрити інші витрати? Пропонуємо план, який допоможе у процесі пошуку коштів для навчання:

  1. Складіть бюджет навчання. Для того, щоб ефективно та переконливо комунікувати з потенційними спонсорами необхідно чітко розуміти, яка сума вам потрібна. Отримайте від університету фінальну вартість оплати за навчання, пошукайте в інтернеті інформацію щодо ціни на проживання та страховку, поспілкуйтеся з випускниками щодо приблизної суми на кишенькові витрати.

  2. Вивчіть сайт університету. Дізнайтесь чи пропонує обраний університет стипендії. Зазвичай стипендії від університетів частково або повністю покривають плату на навчання, але інколи можна отримати гроші й на проживання.

  3. Пошукайте інші можливості. Окрім університету існує багато варіантів отримання допомоги від неурядових організацій та урядових програм. Серед інших американська програма Fulbright, британська Chevening, німецька DAAD, європейська ERASMUS, різноманітні приватні фундації в Україні та за її межами.

  4. Запустіть краудфандингову кампанію. Не варто недооцінювати цей інструмент фінансування. Тим більше, що ми знаємо декілька українських історій успіху краудфандингових кампаній для фінансування освіти.

  5. Розгляньте можливість взяти кредит. Умови студентського кредитування відрізняються в залежності від країни. Але спільним є те, що назагал кредитні умови для студентів у більшості країн є більш м'якими.

Процес пошуку фінансування на освіту є непростим процесом, але не опускайте руки після першої відмови.

І пам'ятайте, можливість отримати фінансування від програми «Всесвітні студії» відкрита для вас вже зараз. Ми чекаємо ваших заявок на гранти на навчання за кордоном на сайті програми www.worldwidestudies.org до 15 травня 2020 року.