Все про GMAT



Продовжуємо розказувати про тести, які необхідно скласти для вступу в закордонні університети. Сьогодні розповідаємо все про GMAT.

Цей тест розрахований на тих студентів, які вступають у бізнес-школи, а також на програми з економіки, бізнесу та фінансів.

❗Важливо пам'ятати, що GMAT – це адаптивний іспит. Це означає, що якщо ви робите завдання правильно, то кожне наступне стає складнішим. Дуже важливо вирішити правильно перші 10 завдань, інакше рівень складності може залишитися низьким протягом усього іспиту і ви отримаєте низький бал.

❗Обов'язково відповідайте на всі запитання тесту. У крайньому випадку, краще відповісти навмання, адже за незавершений тест штраф набагато більше, ніж за невірні відповіді.

✅ Тест складається з 4 частин: есе (30 хвилин), комплексне аргументування (12 завдань, 30 хвилин), кількісної (37 завдань, 75 хвилин) та вербальної (41 запитання, 75 хвилин). Загальна тривалість тесту близько трьох з половиною годин, під час яких ви можете взяти 2 коротких перерви.

✅ Письмова частина тесту складається з есе та 12 завдань на комплексне аргументування (Integrated Reasoning). Ці завдання включають аналіз графіків і таблиць, а також інтерпретацію інформації та даних.

✅ Рівень мовної компетенції в вербальній частині оцінюється більш лояльно, ніж наприклад у GRE. Наголос робиться на перевірку граматики, а не лексики чи стилістики.

✅ Вартість тесту – 250 доларів.

✅ Під час складання кількісної частини калькулятором користуватися не можна.

Вступайте у найкращі університети світу та подавайте заявки на фінансування своєї освіти на програму «Всесвітні студії», яка надає українським студентам гранти на навчання на магістратурі в найкращих університетах світу. Традиційно прийом заявок на отримання гранту триває з 1 лютого до 15 травня щороку.