Новини 2021

Програма «Всесвітні студії» проведе серію вебінарів про особливості навчання за кордоном

Грантова програма «Всесвітні студії» розпочинає серію вебінарів, присвячених галузям навчання, в яких Фонд Віктора Пінчука надає гранти на отримання магістерського ступеню в найкращих університетах світу. До числа пріоритетних напрямків входять: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища.

Під час вебінарів стипендіати програми «Всесвітні студії» розкажуть про особливості навчання в провідних університетах світу, поділяться власним досвідом того, як закордонна освіта допомагає знайти роботу в Україні та як вона впливає на подальші кар’єрні перспективи.

Перший вебінар відбудеться у четвер, 4 лютого 2021 року, о 16:00 та буде присвячений темі публічного управління. Учасниками події стануть Дмитро Клапушинський, випускник Лундського університету (Швеція), та Марина Хорунжа, випускниця Лондонської школи економіки та політичних наук (Великобританія). Реєстрація на подію відкрита тут.

Прийом документів на гранти від програми «Всесвітні студії» проходить на сайті worldwidestudies.org з 1 лютого до 15 травня 2021 року.