Новини 2021

Програма «Всесвітні студії» проведе серію вебінарів «Гід з навчання за кордоном»

Грантова програма «Всесвітні студії» розпочинає серію вебінарів, присвячених галузям навчання, в яких Фонд Віктора Пінчука надає гранти на отримання магістерського ступеню в найкращих університетах світу. Події будуть присвячені таким напрямкам: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія та охорона навколишнього середовища

Під час вебінарів стипендіати програми «Всесвітні студії» та експерти галузей розкажуть про особливості навчання в провідних університетах світу, як закордонна освіта допомагає знайти роботу в Україні та як вона впливає на подальші кар’єрні перспективи.

Також відбудеться вебінар з координаторкою програми «Всесвітні студії» Анною Ткаченко, під час якого вона розповість про те, як правильно підготувати документи та заповнити анкету на конкурс, успішно пройти співбесіду та отримати омріяний грант.

Графік проведення вебінарів:

17 лютого, 16:00
Гід з навчання за кордоном: екологія та охорона навколишнього середовища
Реєстрація

04 березня, 16:00
Гід з навчання за кордоном: публічне право
Реєстрація

10 березня, 16:00
Вебінар з координаторкою програми «Всесвітні студії» Анною Ткаченко
Реєстрація

17 березня, 16:00
Гід з навчання за кордоном: альтернативна енергетика
Реєстрація

31 березня, 16:00
Гід з навчання за кордоном: інженерія та технології
Реєстрація

14 квітня, 16:00
Гід з навчання за кордоном: аграрні науки
Реєстрація

Прийом документів на гранти від програми «Всесвітні студії» проходить на сайті worldwidestudies.org з 1 лютого до 15 травня 2021 року. З 2009 року програма надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.