Про спеціальність «Публічне управління»Розпочинаємо нову серію публікацій, де будемо розповідати про пріоритетні спеціальності програми «Всесвітні студії». І сьогодні в фокусі спеціальність «Публічне управління».

Публічне управління часто обирають ті студенти, хто має досвід в конкретній сфері (наприклад екологія, освіта чи енергетика), але хочуть отримати знання та навички для роботи в публічному секторі. Тому зазвичай групи студентів на цій спеціальності збираються дуже різнорідні, що створює потужну синергію та можливості нетворкінгу.

Публічне управління фокусується на виконавчих, законодавчих та адміністративних процесах, методах аналізу та дослідження політик, а також стратегіях їх створення. Навчаючись на цій спеціальності, ви сформуєте ширше розуміння економічних, політичних та соціальних факторів.

Найбільш поширені сфери в публічному управлінні: екологічна політика, політика в сфері охорони здоров'я, політика міського розвитку, економічна політика, освітня політика та інші.

Найкращі програми з публічного управління в світі:

✅ Школа управління ім. Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету, США

✅ Інститут управління Фелса Університету Пенсильванії, США

✅ Школа міжнародних і громадських справ Колумбійського університету, США

✅ Інститут публічних відносин Корнельського університету, США

✅ Школа державного управління Університету Оксфорду, Великобританія

Вступайте у найкращі школи та інститути публічного управління світу та вирушайте на навчання разом з програмою «Всесвітні студії», яка надає українським студентам гранти на навчання на магістратурі в найкращих університетах світу. Традиційно прийом заявок на отримання гранту триває з 1 лютого до 15 травня щороку.