Check-list з підготовки до вступу в закордонний університетХочеш наступного року відправитись на навчання за кордон? Тоді саме час почати підготовку до вступу, адже в деяких закордонних університетах вже розпочався прийом заявок! Програма «Всесвітні студії» підготувала для вас check-list, щоб допомогти спланувати подальші дії:

Оберіть університети та програми навчання. Краще обрати декілька варіантів для того, щоб підвищити шанси на вступ.

Детально вивчіть процедуру вступу – які документи необхідно подати, які тести чи екзамени скласти, які можливості фінансової підтримки пропонує університет. Зазвичай вся необхідна інформація є на сайті університету. Але якщо у вас виникнуть питання, без вагань контактуйте з працівниками університету – поштою чи телефоном.

Підготуйте пакет документів. Зазвичай він є стандартним: диплом з додатками (з завіреним перекладом), сертифікати міжнародних тестів (мовних чи спеціалізованих), мотиваційне есе, рекомендаційні листи. Зверніть увагу, що критично важливо мати різні мотиваційні есе та рекомендаційні листи для кожної програми.

Зареєструйтесь та складіть необхідні для вступу на магістерську програму тести. Зазвичай, це тест на знання іноземної мови (IELTS, TOEFL, TestDaF, DELF чи інші). Деякі спеціалізовані програми з бізнес-освіти чи публічного управління вимагають складання комплексних міжнародних тестів GMAT чи GRE.

Подайте документи, за необхідності пройдіть співбесіду та чекайте на омріяний офер!

І тільки-но отримаєте його, подавайтеся на грант від «Всесвітніх студій». Традиційно прийом заявок триває з 1 лютого до 15 травня щороку.