Найкращі навчальні заклади для здобуття юридичної освітиПродовжуємо розповідати про пріоритетні напрямки програми «Всесвітні студії», а саме – публічне право. Дана спеціальність традиційно залишається однією з найпопулярніших серед аплікантів програми. Проте для успіху мало лише обрати фах, необхідно отримати ще й якісну освіту у провідному університеті світу. Програма «Всесвітні студії» рекомендує обирати навчальні програми в університетах з рейтингів The Times Higher Education та QS World University Ranking. Серед них найкращими для здобуття юридичної освіти традиційно вважаються:

Harvard University – це перший університет і найстаріша юридична школа в США. Його диплом отримали сім американських президентів, в тому числі Барак Обама. Університет славиться найбільшою юридичною бібліотекою в світі й великою конкуренцією: щороку приблизно 1 600 кандидатів змагаються за 180 навчальних місць на програмі LL.M. (Master of Laws).

University of Oxford – є найстарішим англомовним університетом у світі. Цікавий факт – 95% випускників починають будувати професійну або наукову кар'єру протягом півроку після отримання диплома, а їх зарплата на 20% вище, ніж у випускників інших британських університетів.

University of Cambridge очолює список кращих юридичних вузів Європи і славиться рівнем гостьових викладачів, які читають лекції з англійського права і його історії, законів інших країн, права Європейського союзу, міжнародного приватного та публічного права і т.д. У числі випускників Кембриджа – президенти Міжнародного суду ООН, судді Європейського суду та члени Апеляційного суду.

Yale University заснований на початку XVIII ст. й щорічно відкриває свої двері для кількох тисяч іноземних студентів. Проте слід зауважити, що це університет чи не з найсуворішими в США вимогами до абітурієнтів: аби отримати магістерський ступінь в Єлі слід мати високі академічні досягнення, досконалий рівень англійської та досвід роботи за обраним фахом.

Stanford University – ще один університет зі списку найбільш омріяних серед абітурієнтів: щорічно на вступ претендує близько 4,5 тисяч чоловік, але школа набирає тільки 180 студентів. Проте, впоравшись зі складнощами вступу, студенти отримують переваги у вигляді престижної освіти та стажування по всьому світу – від Кремнієвої долини, де розташований університет, і Уолл-Стріт до країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

The London School of Economics and Political Science (LSE) – традиційно відрізняється новаторським підходом до вивчення юридичних наук (багато сучасних юридичних дисциплін вперше стали викладатися саме в LSE: банківське право, податкове право, трудове право, сімейне тощо). Окрім новаторства університету, не можемо не згадати й про те, що LSE визнана кращим дослідницьким університетом у сфері права в Великобританії (Research Assessment Exercise, 2008).

Обирайте найкращі магістерські програми у провідних навчальних закладах світу та отримуйте гранти на навчання від програми «Всесвітні студії». Традиційно прийом заявок на отримання гранту триває з 1 лютого до 15 травня щороку.