Все про публічне право як спеціальність навчанняСьогодні розкажемо про наступний пріоритетний напрямок програми «Всесвітні студії» - публічне право. Дана спеціальність традиційно залишається однією з найпопулярніших серед апліканатів програми, адже переваги закордонної освіти за спеціальністю «Правознавство» очевидні: випускники отримують якісну освіту, що відповідає найкращим світовим стандартам; мають можливість пройти стажування у закордонних приватних чи державних установах та організаціях; переймають провідні світові практики та ще до моменту повернення в Україну стають конкурентоспроможними на ринку праці.

Випускники українських ВНЗ, що планують поглиблювати та вдосконалювати свої професійні знання у сфері правознавства мають два варіанта подальшого академічного і кар'єрного розвитку:

✅вступити на програму «International Law» незалежно від того, яку юридичну спеціалізацію вони отримали раніше в Україні. Випускники цієї програми спеціалізуються на юридичному регулюванні зовнішньоекономічної діяльності та є фахівцями, на яких є попит в сфері бізнесу.

✅обрати для себе вузькопрофільну навчальну програму, наприклад з гендерного, екологічного чи фінансового права, або прав людини, податків, інтелектуальної власності, розбудови миру тощо.

Нагадуємо, що прийом заявок на отримання гранту від програми «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука триває з 1 лютого до 15 травня на сайті https://worldwidestudies.org/. А вступаючи до університетів-партнерів програми (University of Pittsburg, University of York, The Hebrew University of Jerusalem) ви маєте шанс отримати додаткову фінансову підтримку від навчального закладу