Кращі навчальні заклади та еко-програми за версією стипендіатів програми «Всесвітні студії»Lund University (Швеція)

Навчаючись за фахом «Екологічна політика та менеджмент» (Environmental Policy and Management), ви дізнаєтесь про те, як можна оцінити екологічні проблеми, як компанії та державні органи працюють над запобіганням та вирішенням екологічних проблем, а також як різні типи суб'єктів можуть здійснювати вплив і контроль, щоб стимулювати позитивні зміни. Навчальна програма розроблена таким чином, щоб дозволити випускникам просувати зміни, розвиваючи їхню здатність оцінювати, розробляти та впроваджувати управлінські та політичні відповіді на складні екологічні проблеми. Окрім того, ви отримаєте безліч можливостей для співпраці та/або навчання у різних практиків як з бізнесу, так і уряду.

Детальніше: https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-XAMIS


Central European University (Угорщина)

Обравши програму «Екологічні науки та політика» (Environmental Sciences and Policy), ви потрапите до самого серця міжнародного центру перспективних досліджень та викладання в галузі навколишнього середовища і сталого розвитку, з акцентом на міждисциплінарні і критичні дослідження в області енергетичних підходів і зміни клімату, екологічного та ресурсного управління, екологічної справедливості, управління ресурсами і контролю забруднень тощо. Випускники даної програми CEU працюють в наукових колах, міжнародних організаціях, урядах, неурядових організаціях та підприємствах по всьому світу.

Детальніше: https://envsci.ceu.edu/


The University of Manchester (Манчестер, Велика Британія)

Якщо ж ви вподобали програму «Школа наук про Землю та навколишнє середовище» (School of Earth and Environmental Sciences), готуйтесь поринути у вивчення наук про Землю та довкілля та сформувати унікальну комбінацію навичок для вирішення основних завдань, що стоять перед людством в XXI столітті. Приємний бонус – актине і різноманітне студентське співтовариство, в якому ви матимете змогу знайти вірних друзів, а також академічні та практичні навички, які дозволять вам стати на шлях стимулюючої кар'єри.

Детальніше: https://www.sees.manchester.ac.uk/


University of Amsterdam (Амстердам, Нідерланди)

Вивчаючи «Екологічний менеджмент» (Environmental Management) в Амстердамському університеті, ви пройдете академічний шлях, що включає в себе обов'язкові навчальні курси, самостійний дослідницький проекту магістра, а також стажування у сфері корпоративних консультацій, громадянського суспільства або урядової організації.

Детальніше: https://www.uva.nl/.../study.../study-programme.html...


Wageningen University (Вагенінген, Нідерланди)

Напрямок «Екологічні науки» (Envrionmental Sciences) в даному університеті для тих студентів, які шукають інноваційні методи та стійкі рішення для загроз, що стоять перед навколишнім середовищем. Програма є міждисциплінарною і охоплює природні, технологічні та соціальні науки. Студенти вчаться розробляти аналітичні засоби та моделі, а також технології, соціально-політичні заходи та економічні інструменти для запобігання та контролю екологічних питань та питань сталого розвитку.

Детальніше: https://www.wur.nl/.../MSc.../MSc-Environmental-Sciences.htm


Обирайте найкращі магістерські програми у провідних навчальних закладах світу та отримуйте гранти на навчання від програми «Всесвітні студії». Традиційно прийом заявок на отримання гранту триває з 1 лютого до 15 травня щороку.