5 причин обрати магістратуру в Великій Британії

19.05.2020

  1. Вступ відбувається через єдину систему UCAS. Окрім анкети з особистими та академічними даними, мотиваційного та рекомендаційних листів, обраний університет іноді може попросити пройти співбесіду. Варто пам'ятати, що Кембридж, Оксфорд і Імперський коледж Лондона мають свої специфічні процедуру вступу.

  2. Традиційно магістратура у Великій Британії триває 1 навчальний рік, що по факту становить 9 місяців. Окрім того, що це дає змогу зменшити вартість навчання та рівень особистих витрат, ви в найкоротші терміни отримаєте престижний міжнародний диплом. Але слід пам'ятати, що британська освітня система менш гнучка, ніж американська. Змінити спеціалізацію під час навчання неможливо.

  3. Британська вища освіта вважається зразковою. Процес навчання складається в основному з лекцій, написання есе, курсових і семінарів. Результат навчального модуля чи курсу може залежати від одного іспиту або однієї роботи.

  4. Незважаючи на досить високу вартість навчання, для іноземних студентів існують можливості для отримання фінансової підтримки. Окрім стипендій від університетів, існує стипендія Chevening для іноземних студентів від уряду Британії. Якщо ж ви обираєте для навчання Кембридж чи Йоркський університет, то у вас є можливість отримати майже 100% покриття навчання, адже програма «Всесвітні студії» має угоди з цими університетами про фінансування студентів.

  5. Велика Британія надзвичайно цікаве місце для навчання, де існує декілька поколінь університетів – старовинні Оксфорд та Кембридж, столичний Лондонський університет, університети «червоної цегли» Манчестеру та Бірмінгему, нові університети Іст-Англії, Плімуту та інші. Багато британських університетів мають старовинні кампуси для навчання й проживання. Маленькі університетські містечка-кампуси чи мультикультурний Лондон – обирати є з чого!

    Британія ідеальний вибір для людей, які визначилися з професією та точно знають, чого вони хочуть від закордонної магістратури. Тож не втрачайте можливості, вступайте до британського університету та подавайте заявку на отримання фінансування від програми «Всесвітні студії». Конкурс триває щороку з 1 лютого до 15 травня на сайті програми www.worldwidestudies.org