5 причин обрати магістратуру в США
28.04.2020


 1. Висока якість освіти
  У 2020 рейтинг найкращих університетів світу очолили одразу 3 американські університети – Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський та Гарвардський університети. Всього до рейтингу 100 кращих університетів світу входять 29 університетів США, що є найвищим показником з усіх країн світу!


 2. Гнучка система вищої освіти
  Навчаючись у США, ви можете вивчати здавалось б зовсім непов'язані між собою дисципліни одночасно. Загалом у США знаходяться біля 4 000 вищих навчальних закладів, що пропонують більше 900 спеціальностей. Тому ви зможете обрати варіант, що вам максимально підходить за всіма параметрами.


 3. У процесі вступу немає обмежень по кількості поданих заявок
  Тобто ви можете подати документи у стільки університетів, у скільки забажаєте. Але треба пам'ятати, що, по-перше, аплікації платні й в кожному університеті вартість різна. По-друге, кожен університет має право висувати свої вимоги до абітурієнтів. Це означає, що треба готувати різні есе, мотиваційні листи та рекомендації для різних закладів. А якщо ви плануєте навчатися на MBA, то окрім тесту з мови, вам необхідно скласти GMAT (Graduate Management Admission Test)


 4. Практика та передові технології
  Наукова база університетів США – одна із найкращих у світі. Студентам доступні практичні заняття та стажування. Іноземні студенти мають можливість працювати на кампусі або в організаціях, схвалених USCIS (U.S. Citizenship and Immigration Services).


 5. Широка мережа можливостей для фінансування освіти
  Близько 45% іноземних студентів у США отримують фінансування від університету. Ви можете отримати стипендію як від університету, так і від безлічі приватних організацій. Серед інших стипендій доступних для українців, також варто зазначити Fulbright Program та Opportunity Funds.


  Випускники програми «Всесвітні студії» вже реалізували свою мрію про навчання в Гарвардському, Стенфордському та інших кращих університетах США. Подавайте заявку на отримання гранту на навчання в кращих університетах світу до 15 травня 2020 року на сайті програми https://www.worldwidestudies.org