Фонд Віктора Пінчука оголосив імена
9 отримувачів грантів програми «Всесвітні студії»
20.06.2019
Фонд Віктора Пінчука оголосив імена 9 переможців 10-го конкурсу стипендіальної програми «Всесвітні студії». Вони отримають гранти на навчання за магістерськими програмами в кращих університетах світу. Стипендіати також приєднаються до спільноти «Всесвітніх студій» - групи професіоналів, які змінюють Україну вже сьогодні.

Стипендіати продовжать своє навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, інженерія та технології, публічне право, державне управління й альтернативна енергетика.

Переможці розпочнуть навчання цієї осені в університетах Великобританії, Швеції, Угорщини та Нідерландів. Обов'язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов'язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Стипендіати були відібрані спеціальним незалежним журі в ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Цього року до складу журі увійшли: випускники програми «Всесвітні студії», представники Фонду Віктора Пінчука, Campus France Ukraine, Київської школи економіки, юридичних компаній Sayenko Kharenko, ProZorro, British Council Ukraine, Arzinger тощо.

Імена стипендіатів програми «Всесвітні студії» у 2019 році були оголошені на 12-у Щорічному молодіжному форумі стипендіальних програм Фонду Віктора Пінчука. Випускники програми «Всесвітні студії» Наталія Кацер-Бучковська, Олексій Рябчин та Альона Шкрум привітали та вручили дипломи цьогорічним стипендіатам, якими стали:
Євгенія Бодня
Кембриджський університет
Магістерська програма з публічної політики
Ігор Конопка
Лундський університет
Магістерська програма з міжнародного права прав людини
Марія Крючок
Лондонська школа економіки та політичних наук
Магістерська програма з медіа та комунікацій (Дані та суспільство)
Остап Кучма
Лінчепінгський університет
Магістерська програма з обчислюваних соціальних наук
Марина Лебідь
Центрально-Европейский университет
Магістерська програма з публічного адміністрування
Лілія Слободян
Центрально-Европейский университет
Магістерська програма з публічної політики
Павло Шевченко
Ньюкаслский університет
Магістерська програма з транспортного планування та управління бізнесом
Починаючи з 2009 року 114 молодих українців отримали гранти від програми «Всесвітні студії», здобули або здобувають освіту в 57 кращих університетах світу. З них 3% сьогодні є членами українського Парламенту, понад 52% стипендіатів запроваджують нові стандарти в бізнесі на вищих керівних посадах, 15% отримувачів грантів працюють у державних установах та міжнародних організаціях, інші очолюють свої власні компанії та неурядові організації або продовжують наукову роботу.