Фонд Віктора Пінчука оголосив імена 6 отримувачів грантів програми «Всесвітні студії»
27.06.2018
Фонд Віктора Пінчука оголосив імена 6 переможців 9-го конкурсу стипендіальної програми «Всесвітні студії». Вони отримають гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Стипендіати також приєднаються до спільноти «Всесвітніх студій» - групи професіоналів, які змінюють Україну вже сьогодні.

Стипендіати продовжать своє навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, державне управління, публічне право, екологія та охорона навколишнього середовища.

Переможці розпочнуть навчання цієї осені в університетах Великобританії, США та Франції. Обов'язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов'язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Стипендіати були відібрані спеціальним незалежним журі в ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Цього року до складу журі увійшли: випускники програми «Всесвітні студії», представники Фонду Віктора Пінчука, Американських рад з міжнародної освіти, Campus France Ukraine, Київської школи економіки, юридичних компаній Sayenko Kharenko та Arzinger тощо.

Імена стипендіатів програми «Всесвітні студії» у 2018 році були оголошені на 11-у Щорічному молодіжному форумі стипендіальних програм Фонду Віктора Пінчука. Всесвітньо відомого історика Ніла Фергюсона та бізнесмен і філантроп Віктора Пінчука вручили дипломи цьогорічним стипендіатам, якими стали:

Вікторія Алієва, Кембриджський університет, Магістерська програма з соціології медіа та культури, Великобританія

Лілія Антонюк, Університетський коледж Лондона, Магістерська програма Гендер, cуспільство та представництво, Великобританія

Галина Бочева, Університетський коледж Лондона, Магістерська програма з Публічного адміністрування та менеджменту, Великобританія

Олександр Кущ, Корнелльський університет, Магістерська програма з права, США

Дарина Кулага, Корнелльський університет, Магістерська програма з публічного адміністрування, США

Марія Мельник, Інститут політичних досліджень, Магістерська програма з міжнародної енергетики, Франція.

Починаючи з 2009 року 108 молодих українців отримали гранти від програми «Всесвітні студії», здобули або здобувають освіту в 55 кращих університетах світу в 17 країнах. З них 3% сьогодні є членами українського Парламенту, понад 52% стипендіатів запроваджують нові стандарти в бізнесі на вищих керівних посадах, 15% отримувачів грантів працюють у державних установах та міжнародних організаціях, інші очолюють свої власні компанії та неурядові організації або продовжують наукову роботу.