Хюґ Мінґареллі, Голова Представництва ЄС в Україні, зустрівся зі стипендіатами освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії»
Фонду Віктора Пінчука

27.04.2018
26 квітня 2018 року посол ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі провів зустріч зі стипендіатами освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука. Учасники обговорили питання щодо майбутнього розвитку України та її співробітництва з Європейським Союзом.

Пан Мінґареллі поділився своїми думками щодо перспектив вступу України до складу Євросоюзу та можливих сценаріїв розвитку об'єднання в подальшому, а також нагадав про необхідність розвитку активного та небайдужого громадянського суспільства для розбудови країни. Крім того, під час зустрічі відбулися жваві дискусії щодо проблем гендерної нерівності, культурної спадщини та потенціалу України.

Фонд Віктора Пінчука регулярно організовує зустрічі стипендіатів задля обміну баченнями та налагодження діалогу між діючими світовими лідерами та новим поколінням лідерів, які впливатимуть на побудову майбутнього країни.