Фонд Віктора Пінчука оголосив імена 9 отримувачів грантів програми «Всесвітні студії»
26.06.2017
Фонд Віктора Пінчука оголосив імена 9 переможців 8-го конкурсу стипендіальної програми «Всесвітні студії». Вони отримають гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Стипендіати також приєднаються до спільноти «Всесвітніх студій» - групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

Відібрані отримувачі грантів продовжать своє навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, державне управління, публічне право, екологія та охорона навколишнього середовища.

Переможці розпочнуть навчання цієї осені в Німеччині, Італії, Іспанії, Великобританії та США. Обов'язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов'язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Отримувачі грантів були відібрані спеціальним незалежним журі в ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Цього року до складу журі увійшли: випускники програми «Всесвітні студії», представники Фонду Віктора Пінчука, Американських рад з міжнародної освіти, Посольства Франції в Україні, Київської школи економіки, Міністерства Освіти, юридичних компаній Sayenko Kharenko та Arzinger тощо.

Починаючи з 2009 року 94 отримувачі грантів програми «Всесвітні студії» здобули освіту в 55 кращих університетах світу в 17 країнах. З них 3 сьогодні є членами українського Парламенту, понад 30 стипендіатів запроваджують нові стандарти в бізнесі на вищих керівних посадах, 15 отримувачів грантів працюють в державних установах та міжнародних організаціях, інші очолюють свої власні компанії та неурядові організації або продовжують наукову роботу.
Отримувачі грантів програми у 2017 році
Вікторія Барбанюк
Columbia University
Master of Public Administration
Тарас Доронюк
London School of Economics and Political Science
Master of Science in Public Policy and Administration
Евеліна Ібраїмова
University of Chicago
Master of Public Policy
Анастасія Колтунова
The University of Barcelona
Master of Laws in International Economic Law and Policy Programme
Ірина Кривда
Stanford University
Master of Science in Management Science and Engineering
Євгенія Ліхачова
Politecnico di Milano
Master of Science in Urban Planning and Policy Design
Юлія Палайда
King's College London
LLM.
Юлія Попова
University of Stuttgart
Master of Science in Integrated Urbanism and Sustainable Design
Єгор Чернєв
King's College London
Master of Science in Public Policy and Management