Посол ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі зустрівся зі стипендіатами програми «Всесвітні студії»

24.11.2016
22 листопада 2016 року посол ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі зустрівся зі стипендіатами програми Фонду Віктора Пінчука «Всесвітні студії», яка надає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти на навчання на магістерських програмах у топ-200 університетах світу.

Голова Представництва ЄС, якого було призначено на цю посаду влітку 2016 року, поділився своїми першими враженнями від України та відзначив позитивну роль, яку відіграє громадянське суспільство у розбудові країни. Він наголосив, щоб зробити щось позитивне для України, він має краще її розуміти, а тому для нього дуже важливо зустрічатись із такими активними представниками суспільства, як стипендіати програми «Всесвітні студії».

Крім того, учасники зустрічі поговорили про відносини ЄС та США, візову лібералізацію для України, Брексіт, вплив глобалізації на світ, а також проблеми гендерної нерівності та гомофобії.

Програма «Всесвітні студії» регулярно організовує зустрічі стипендіатів задля обміну баченнями та налагодження діалогу між діючими світовими лідерами та новим поколінням лідерів, які впливатимуть на побудову майбутнього країни.