Все про GREОкрім мовних тестів IELTS та TOEFL, деякі університети США можуть вимагати складання тестів GRE та GMAT при вступі на магістратуру. Сьогодні ми більш докладно розкажемо про GRE.

На відміну від традиційних мовних тестів, GRE оцінює аналітичні та математичні здібності студента, об'єм словникового запасу та володіння мовою в практичній сфері.

❗Важливо пам'ятати, що іноземні студенти здають GRE на рівних підставах з громадянами англомовних країн, тому вам доведеться конкурувати з носіями мови.

✅ GRE здають в електронному вигляді. Іспит складається з трьох блоків і триває 3 години 45 хвилин. Перша секція Analytical Writing (два есе), друга – Verbal Reasoning (тест з 20 питань на знання мови) та третя – Quantitative Reasoning (20 завдань з математики).

✅ Analytical Writing традиційно вважається найскладнішим блоком, адже перевіряє навички критичного мислення й здатність до логічної аргументації. Ви маєте написати 2 різних типи есе: перше з певної проблематики (Issue Task) та аргументативне есе (Argument Task). На написання кожного есе відводиться по 30 хвилин.

✅ Це єдиний тест, в якому можна пропускати питання та повертатися до них пізніше, а також змінювати свої відповіді.

✅ В межах тесту є прихована «експериментальна секція». Це питання, що можуть бути в будь-якому з блоків. Відповіді на них не враховуються в загальний бал. Студенти не знають, які з питань тесту є «експериментальними».

Здавайте тести, вступайте у закордонні виші та подавайте заявки на фінансування своєї освіти на програму «Всесвітні студії», яка надає українським студентам гранти на навчання на магістратурі в найкращих університетах світу. Традиційно прийом заявок на отримання гранту триває з 1 лютого до 15 травня щороку.